درباره ما

بهترین انتخاب برای پروژه بعدی شما

درباره ما میتوان گفت که همه در تلاش برای زندگی بهتر هستیم !

پادرا جدیدترینبهترینمناسبتریناقتصادی ترین راه حل ها را برای ارتقا کسب و کار شما پیشنهاد می دهد.

درباره ما، (شرکت طراحی توسعه پادرا). تخصص ما آموزش، مشاوره، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای بستر وب و موبایل و همچنین اتوماسیون های اداری برای خودکارسازی فرآیندهای سازمان شما به صورت کاملا انحصاری با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز می باشد.

رسالت ما

تلاش ما قدم مثبتی برداشتن در طراحی و پیاده سازی بستری امن و بومی در تمام سازمان ها و شرکت های ایران زمین برای رقابت سالم در دنیای تکنولوژی با تمام کشورها می باشد. ما را در این راه یاری کنید.

چرا پادرا

شرکت پادرا با داشتن تجربه کاری در مشاوره، پیاده سازی و مدیریت انواع استارتاپ ها و اتوماسیون های اداری در سازمان های دولتی و خصوصی، مفتخر است با نیازسنجی سازمان شما بهترین راه حل ها را در ارتقا کسب و کار شما ارائه دهد.

0
%
مشتریان راضی
0
سال
تجربه
0
افتخار در همکاری پروژه ها
0
زیرمجموعه

تاریخچه پادرا

1389

ایده پادرا

یک ایده در قالب ایجاد یک بستر بومی برای طراحی نرم افزارهای تحت وب باعث شکل گیری گروه توسعه وب پادرا شد.

1392

زیرساخت

اولین تجربه گروه توسعه پادرا در ایجاد چارچوب های بومی با جدیدترین تکنولوژی های استاندارد روز دنیا رقم خورد که باعث برداشتن قدمی جدی در حوزه اتوماسیون های اداری با ساده ترین روال و بهترین کیفیت شد.اولین نسخه چارچوب ملی پادرا در جهت ایجاد نرم افزارهای بستر وب طراحی و پیاده سازی شد.

1394

اتوماسیون اداری

گروه فنی مهندسی پادرا موفق به قدم برداشتن در مسیر ایجاد اتوماسیون های اداری با چارچوبی کاملا بومی و مدرن شد که منجر به تولید محصول اتوماسیون اداری و مدیریت مراکز تماس شد.

1397

زیرساخت

دومین نسخه چارچوب اختصاصی ملی پادرا در جهت ایجاد نرم افزارهای بستر وب طراحی و پیاده سازی شد که قابلیت استفاده در سطح کلان را به سازمان ها و شرکت های متوسط و بزرگ ارائه میدهد.

1399

بلوغ پادرا

شرکت پادرا با عنوان رسمی پیوند اتحاد روشنفکران افشین به ثبت ملی رسید و حرکت خود را به صورت رسمی و حقوقی ازسر گرفت.

1400

پادشارژ

در خرداد 1400 شرکت پادرا دست به طراحی یک محصول برای مدیریت شارژ و حسابداری انواع مجموعه های مسکونی، تجاری، پیمانکاری، اداری و … با عنوان پادشارژ زد. هم اکنون نسخه 2 این نرم افزار ارائه و در حال خدمت رسانی به مردم ایران زمین است.

1400

پادعامل

در سال 1400 شرکت پادرا پلتفرم جدید خود برای یکپارچه سازی مراکز تماس را بعد از 5 سال طراحی و توسعه و با عنوان رسمی اتوماسیون اداری پادعامل (سامانه فرآیند پشتیبانی مشترکین) به صورت رسمی به ثبت رسمی رساند.
درباره ما - طراحی و توسعه پادرا